Veľtrh pomaturitného vzdelávania Akadémia & Vapac 2016 (11. 13. október 2016)

 
Campus France Slovensko, SFUI a Sciences Po Dijon sa aj tento rok zúčastnia veľtrhu pomaturitného vzdelávania Akademia & Vapac, ktorý sa bude konať od 11. do 13. októbra v NTC Aréne v Bratislave. Veľtrh je dôležitým podujatím pre stredoškolákov a študentov, ktoré sa koná každý rok začiatkom októbra.
Campus France, Slovaquie

Campus France Slovensko, SFUI a Sciences Po Dijon sa aj tento rok zúčastnia veľtrhu pomaturitného vzdelávania  Akademia & Vapac, ktorý sa bude konať od 11. do 13. októbra v NTC Aréne v Bratislave. Veľtrh je dôležitým podujatím pre stredoškolákov a študentov, ktoré sa koná každý rok začiatkom októbra.

Na minuloročnom veľtrhu sa zúčastnilo približne 9000 žiakov a študentov z celého Slovenska a z Českej republiky. 232 vystavovateľov z univerzitného a podnikateľského prostredia prišlo predstaviť možnosti štúdia a práce návštevníkom veľtrhu. A & V má veľkú zahraničnú účasť s vystavovateľmi z Česka, Francúzska, Rakúska, Nemecka, Maďarska, Anglicka, Holandska, Cypru a USA.

Bude to pre nás jedinečná príležitosť stretnúť sa s vami osobne a poskytnúť vám informácie o možnostiach štúdia vo Francúzsku a o frankofónnom štúdiu na Slovensku.

Tešíme sa na Vás v stánku „Štúdium vo Francúzsku“ č. 31., ako aj počas prezentácie, ktorá sa bude konať vo štvrtok 13. októbra v sekcii A od 10,30 hod. do 10,55 hod.

Bližšie informácie: http://www.akademiavapac.sk/sk/